Image

Kablo Hurdası

Hurda kablo geri dönüşüm hem de kablo soyma hizmeti yardımıyla maddenin kilosunun saf olarak ölçülmesi için de oldukça önemlidir.

Soyma Bakır Hurda

Hurda sektöründe en önemli hurdalardan biri soyma bakır hurdadır.

Alüminyum Hurdası

Alüminyum hurdası profil doğrama atölyelerinde alüminyum üzerine imalat yapan fabrikalarda tabela üretimi yapan işyerlerinde ve mutfak gereçlerinde kullanılan ürünlerin çoğunda kullanılmaktadır.

Demir Hurdası

Demir Hurda; Her türlü Demir hurdalarınız piyasa değerinde ve kendi araçlarımızla satın alınır. 

Kurumsal
Kadak Metal Hurda

Kurumsal

Kadak Metal Hurdacılık; 

Hurda bakır, sarı, çinko, bronz, kurşun, kalay, nikel ve alüminyum hurdalarının ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup, günümüzde ise başta hurda Bakır, hurda Alüminyum ve Demir dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerine hitap etmektedir.

Yıllardır metal sektöründeki tecrübe sahibi çalışanlarıyla her alanda kısa ve öz iş bitirme kolaylıkları sağlamaktadır. Kullanıcıya sunduğu ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmaktadır.

Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre hurda Alım-Satım yapılmaktadır.

Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır.

Firmamız Geri Dönüşüm Lisansına sahiptir.


Detay

Malzeme Tedarik Ettik

Ülkede Hizmet Verdik

Proje Tamamladık

Müşteriye Hizmet Verdik

Kadak Metal Hurda

Hizmetlerimiz

Kadak Metal Hurda

Haberler

Kadıköy Hurdacı

Kadıköy Hurdacı

Kadak Metal olarak Kadıköyde hurdacılık sektöründe kadıköy hurda demir,kadıköy kablo hurda alım işlemi yapmaktayız.

Detay
Kartal Hurdacı

Kartal Hurdacı

Kablo Hurdanızı değerinden satmak'mı istiyorsunuz.Kadak Metal Olarak Hurdalarınızı yerinizden ve değerinde nakit ödeme ile direk satın alıyoruz

Detay
Kablo Hurda Alanlar

Kablo Hurda Alanlar

Kablo hurdası sökülmüş hazır veya sökülmesi gerecek tüm hurda kabloları için Kadak Metal firmamıdan hizmet alabilirsiniz.

Detay
Soyma Bakır Hurda

Soyma Bakır Hurda

Hurda sektöründe en önemli hurdalardan biri bakır hurdadır

Detay
İstanbul Soyma Bakır

İstanbul Soyma Bakır

Kadak Metal olarak istanbul soyma bakır hurda işlemlerini kendi bünyemizde yapmaktadıyız.

Detay
Hurda Soyma Bakır

Hurda Soyma Bakır

Hurda Soyma Bakır dünyanın belkide bir çok alanında kullanılan değerli mağdenlerinden biridir.

Detay
Bakır Hurda Kablo

Bakır Hurda Kablo

Bakır hurda kablo nın en titizlikle fiyat ve değer açısından alınabileceği yeri ziyaret etmeyi unutmayın

Detay
Kadak Metal Hurda

Soyma Bakır

Hurda sektöründe en önemli hurdalardan biri bakır hurdadır.Dünyanın bir çok yerinde iletşim başta olmak üzere elektirik enerjisi iletmek için kullanılan en önemli maddelerden biridir. Bakır bu kadar değerli ve üretimi çok olduğu içinde geri dönüşümünü sağlamak ülke ekonomisinde büyük bir destek vermektedir.Bakır hurda dediğimiz ömrünü bitirmiş bakır kablolardan oluşmaktadır. Ömrü bitmiş bakır hurda alınarak tekrardan geri dönüşüme gitmeden üzerindeki bakır kablonun zarar görmesin diye üzerine kaplanan plastikten ayrılmasınadan sonraki ismine Soyma Bakır Hurda olarak isimlendirilir.

Soyma bakır kablosundan temizlenmiş parlak görünüme sahip soyulmuş bakır hurdadır.Soyma bakır en çok kullanan fabrikalar,kamu kuruluşları,üretim tesisleri vb. işletmelerde yaygın bir şekilde kullanılıyor. Bakır kategorisinde en değerli soyma bakır hurda olarak geri değerlendirilmektedir.Soyma Bakır Hurda'nın n önemli özelliklerinden biride erozyona uğraması zor olasıdır buda bakır hurdasını geri dönüşümnde kolaylık sağlamaktadır.

Kadak Metal olarak soyma bakır hurda işlemlerini kendi bünyemizde yapmaktadıyız.Başta istanbul olamak üzere türkiyede bir çok il'de hizmet vermekteyiz.İstanbul Soyma Bakır sektöründe toplu alımlar yapan ve onları geri dönüşüm sağlayarak türkiye ekonomisinide destekte bulunuyoruz.İşletmemiz her geçen gün hurda sektöründe büyütürken müşterilerimizede her zaman en iyi soyma bakır fiyatı ile devamlı destek vermekteyiz. Sizlerden bizlere bakır hurdası satabilir veya soyma bakır satın alabilirsiniz.İstanbulda Soyma bakır hurda'da sizlerin istediğiniz her türlü seçeneği firmamızda bulucaksınız.Sizlerlede tanışıp bu hizmetlerimizden sunmak isteriz.Bizleri arayıp soyma bakır fiyatlarımızı öğrene bilirsiniz.

Kadak Metal Hurda

İstanbul Soyma Bakır Fiyatları

İstanbul soyma bakır fiyatları sitemizden anlık olarak veya bizlerle iletişime geçerek sizlere anlık bakır fiyatı verebiliriz.İstanbulda soyma bakır ve kablo hurda veya istediğiniz tüm hurda seçeneklerinin fiyatlarını sitemizden bulabilirsiniz.Bizlerle whatsapp üzerinden yada telefon üzerinden arayarak uzman ekibimiz tarafından sizlere anlık soyma bakır fiyatı verebiliriz. Elinizdeki soyma bakır kilosunun biliyorsanız sizlere soyma bakır kilo fiyatı anında verilmektedir.Ekibimiz ile anlaşma sağladığınız taktirde ekiplerimiz sizlerin bulunduğu yere gelerek hurdalarınızı yerinden alıp sizlere daha hızlı çözümler sunmak istiyoruz.

Hurda Soyma Bakır

Hurda Soyma Bakır dünyanın belkide bir çok alanında kullanılan değerli mağdenlerinden biridir. Dünya üzerinde bir çok elektronik cihazların veya teknoloji aletlerin içinde bolca kullanılmaktadır. Gelişen dünyayla beraber teknolojenin artmasıyla günüzde iyice değeride artan Bakır sürekliğini getirmek için geri dönüşün kısmında büyük çalışmalar başlatıp ekonomiye geri kazançta sağlanmak hedeflenmiştir.

Eğer sizlerinde elinde bakır hurdası bulunuyorsa geri dönüşüm firmalarından bakırın değerine göre fiyat alıp. hem işinize yaramayan hurda bakırdan para kazanmış olursunuz hemde kullanmadığınız bakırı ekonomiye geri kazandırarak destek olmuş olursunuz.Bu noktada kadak metal olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız Soyma Bakır Fiyatı olmak üzere bir çok hurda soyma bakır demir hurdası,kablo hurdası,krom hurda ve benzeri hurdaları alıp hem sizin kazanmanızı sağlarkende ekonomiyede geri dönüşüm ünitelerimiz sayesinde geri kazandırmış oluruz.Birlikte daha güzel dünya için beraber bir yol ilerlemiş oluruz.Sizlerde elinizdeki soyma bakır hurdası değerlendirin ve bizden hızlıca soyma bakır fiyatı alabilirsiniz.

Bize Ulaşın